השירותים שאנחנו מציעים

פתרונות IT חכמים, במיוחד לצרכים שלכם

Computer Circuit Board Macro

פתרונות IT לעסקי SMB הם המומחיות שלנו

גם עסקים קטנים ובינוניים, צריכים שירותי מחשוב רציניים ואמינים כדי לעבוד. זוהי בדיוק ההתמחות שלנו. פיקסמי מספקת פתרונות מחשוב לעסקים קטנים וגם חברות עם למעלה מ-200 עובדים. המטרה שלנו היא לספק שירותי אישי בתמיכת מחשבים, ברמה הגבוהה ביותר, מתוך מחויבות להצלחת הלקוחות שלנו. אנו מתאימים פתרונות אישיים לצרכי הלקוח ולתקציב שלו ופועלים כדי שמחשוב וטכנולוגיה, לא יטרידו אתכם. מערכות המחשוב שלכם, היא הדאגה שלנו. פיקסמי פועלת לקיים קשרים אישיים וארוכי טווח עם לקוחותיה תוך בניית אמון הדדי ושאיפה למצוינות והצלחה. אנחנו מוודאים שהלקוחות שלנו יחסכו בהוצאות ה-IT אבל ייהנו מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר לה הם זקוקים.

writing on computer

אינטגרציה זה שם המחשק

אחד השירותים החשובים שאנו מספקים ללקוחותינו הוא אינטגרציה. כדי לוודא שעסק יוכל לעבוד, צריך יותר מאשר מחשב. עסקים זקוקים גם לרשת מחשבים, פתרונות גיבוי, אבטחת מידע, טלפונים, אינטרקום, תשתיות תקשורת, חיבור אינטרנט, מחשוב נייד ועוד. לפיקסמי נסיון ארוך שנים בביצוע אינטגרציה של כל השירותים האלו. נוכל לשכור עבורכם את אנשי המקצוע וספקי השירות הטובים בשוק, לוודא שהמחיר שתקבלו הוא הזול ביותר והשירות יהיה בדיוק מה שאתם צריכים. נפנה לכם את הזמן כדי שתוכלו להתמקד בפיתוח העסק שלכם.

Motherboard

תכנון מקדים להבטחת תוצאות מעולות

אנחנו מאמינים שתכנון נכון, מוביל לתוצאות טובות וזולות יותר. תהליך העבודה שלנו מתחיל מניתוח צרכי הלקוח ואיתור פתרונות יעילים בתוך מסגרת התקציב תוך שמירת האפשרות להתרחב ולגדול כשהעסק שלכם גדל. הצוות שלנו משלב ידע נרחב והתמחות בתחומים שונים כדי לספק לכם פתרונות מורכבים וחכמים בתחום המחשוב. אנחנו משלבים בין מערכות מחשב, מחשוב ענן, ניהול תקשורת, מערכות גיבוי, מחשוב נייד, חדרי ישיבות, גישה מרחוק, גישור בין אתרים ומערכות מתח נמוך (מרכזיות, אזעקות ומצלמות אבטחה).

 

אלו חלק מהשירותים / מערכות / יצרנים שאתם אנחנו עובדים:

amazon
amazon

apple
apple

dell
dell

amazon
amazon

1/10
Microchip

שיתופי פעולה פוריים

במהלך השנים, יצרנו מערכת ענפה של שיתופי פעולה מסחריים לתועלת הלקוחות שלנו עם מיטב ספקי השירות בארץ, כדי לוודא שהלקוחות שלנו מקבלים שירות מהיר, יעיל ותחרותי. על הספקים אתם אנחנו עובדים נמנים: בזק בינ"ל, פרטנר, הוט, סלקום, דל ישראל, מיקרוסופט ישראל, בזק, HP ישראל, קומסקיור (מפיצת ESET), חיווט ישיר ועוד ספקים מובילים בתחום התשתיות והתקשורת.